Seksenler yeniden başlıyor

Seksenler yeniden başlıyor

 

Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği Seksenler dizisi, ekranlara geri dönüyor. Dizinin sevilen karakterlerinden Başkomiser’i canlandıran oyuncu Onur Dilber de dizinin yeniden seyirciyle buluşacağını ve yeni bölümlerde kendisinin de rol alacağını açıkladı.

Ünlü oyuncu, görüntülü açıklamasında, “Bir süredir yazılıp çiziliyor, konu hakkında konuşuluyor. Bize de her gün soruluyor, doğru mu değil mi… Değil desek de inanmıyorlar. Yok öyle bir şey desek de inanmıyorlar.” diyor ve konuşmasına dizide canlandırdığı karakterin şivesiyle devam ediyor: “Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru. Seksenler yeniden başlıyor ve Seksenler’in yeni bölümlerinde ben de varım.”

Mayıs 2017’de final bölümüyle seyirciye veda eden Seksenler dizisinin ne zaman ekranlara döneceği açıklanmazken, Ekim ayında izleyiciyle buluşacağı tahmin ediliyor.

Haber Linkleri, gündemdeki en önemli gelişmeleri sizin için derliyor. Sitemizi ve TwitterFacebookYouTube yayınlarımızı takip edin, haber kaynaklarının en dikkat çeken haberlerini kaçırmayın!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0